O firmie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Już od 2002 roku pracujemy dla importerów i eksporterów, co w dniu dzisiejszym owocuje profesjonalizmem w świadczeniu usług transportowych i spedycyjnych.

W naszej ofercie znajduje się zarówno transport krajowy i międzynarodowy. Podejmujemy się wykonywania usług transportowych na terenie wszystkich krajów europejskich.

Świadczymy usługi transportowe w oparciu o nowoczesny tabor samochodowy. Dysponujemy własnymi pojazdami ciężarowymi oraz środkami transportu współpracujących z nami przewoźników. Ciągniki, z których korzysta nasza firma spełniają wymogi czystości spalin w większości klasy Euro 6. Naszym dodatkowym atutem jest szybkość – każdy ładunek, który został nam powierzony jest traktowany priorytetowo! Nie przyjmujemy standardów z rynku lecz tworzymy własne. Nasz zespół stworzyliśmy, dzięki operatywnemu charakterowi i woli walki dla potrzeb naszego Klienta. Znamy branżę z obu stron. Wiemy dokładnie, w jaki sposób funkcjonują nasi główni partnerzy. Dzięki temu działamy na tyle skutecznie, aby osiągnąć oczekiwany rezultat.

Jesteśmy członkami PSPD (Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych) http://www.pspdgdynia.pl/